Karrier

Karrier

* A Budapest Premium Properties Kft. ingatlanértékesítő munkatársat keres a Budapest V. ker. Haris köz irodájába
* Ha szívesen foglalkozik emberekkel, hisz önmagában, nem éri be átlagfizetéssel, ha egy hivatást meg akar tanulni, folytatni vagy akár újra kezdeni és fontos, hogy olyan csapatban dolgozzon, ahol számíthat a támogatásra, rengeteg az energiája, és tenni akar céljai megvalósításáért, akkor a Budapest Premium Properties ingatlan irodánál érheti el

FELADATOK:
* Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
* Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
* Pénzügyi termékek értékesítésének lehetősége
* Ügyfelekkel való kapcsolattartás
* Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése
* Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében
* Az értékesítési folyamat adminisztrálása

AMIT KÍNÁLUNK:

* Kiemelkedően magas jutalék, amely a befektetett munkával elért eredménnyel arányos
* Meghatározott esetekben központilag finanszírozott marketingtámogatás, ingatlanok meghirdetése a piacvezető online portálokon, valamint a kimagasló látogatottságú honlapunkon
* Professzionális ingatlan-nyilvántartási rendszer
* Modern irodai háttér és infrastruktúra
* A betanulás időszakában aktív támogatói rendszer (Mentorálás)
* Rugalmasan alakítható munkaidő
* Változatos munkavégzés

AMIT VÁRUNK:
* Legalább középfokú végzettség
* Értékesítői attitűd
* Kiváló kommunikáció
* Megbízható, precíz munkavégzés
* Változásra való képesség, taníthatóság
* Csapatmunka
ELŐNY:
* Ingatlanértékesítői tapasztalat
* Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga
* Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
* Nyelvtudás
ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
* Ingatlanértékesítő
* Teljes munkaidő
* Vállalkozói, szerződéses

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest